1 L bottle Putoline Sport 4R 10W-50

Açıklama

Sport 4R 10W-50, gelişmiş bir yarı sentetik 4 zamanlı motosiklet yağıdır. Devrim niteliğindeki N-TECH® katkı sistemini içerir. N-TECH® katkı teknolojisine sahip Sport 4R şunları garanti eder:

·   Mükemmel ıslak kavrama uyumluluğu

·   Minimum seviyede motor ve şanzıman aşınması

·   Minimum yağ tüketimi

·   Düşük sıcaklıklarda bile mükemmel viskozite özellikleri, soğuk başlatmalarda aşınmayı önemli ölçüde önler

·   Mükemmel temizleme özelliği, uzun süreli ve optimum motor performansı sağlar

·   Tüm hizmet ömrü boyunca mükemmel yağlama özellikleri

·  Bu yarı sentetik 4 zamanlı motor yağı, en zorlu koşullarda performans gösteren yol, arazi ve yarış motosikletleri için özellikle uygundur.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat