1 L Trigger Putoline RS1 Bike Wash Pro Yıkama Şampuan

Açıklama

RS1 Bike Wash Pro hızlı, etkili, biyolojik olarak parçalanabilen bir temizleyicidir. Özel korozyon önleyici katkı maddeleri, tüm metal parçaların korunmasını sağlar. Yüksek konsantrasyonlu formül; plastik, metal ve püskürtme veya boyalı yüzeylerdeki çamur, kum, katran, gres ve diğer kirleri etkili bir şekilde temizler. Ürün motosikletler, mopedler ve bisikletler için uygundur. Kauçuk ve plastiği etkilemez. Parlak bırakır.

Kullanım Talimatı:

İlk olarak, bisikleti temiz suyla iyice durulayın. Ardından, tüm bisiklete RS1 Bike Wash Pro püskürtün. Yaklaşık. 1 dakika bekleyin ve bisikleti bir yıkama eldiveni ile yıkayın. Bisikleti temiz suyla iyice durulayın ve tiftiksiz bir bezle kurulayın.

Lütfen Dikkat!: RS1 Bike Wash Pro'yu doğrudan güneş ışığı altında veya sıcak motor parçalarına uygulamayın.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat