500 ml aerosol Putoline Metal Koruma ve Temizleme

Açıklama

Metal Proof & Protect, yüksek kaliteli mumlar ve özel katkı maddeleri ile üretilen yüksek kaliteli (kış) korozyon önleyici koruma ürünüdür. Metal Proof & Protect, işlenmemiş ve lake metal parçaları nem ve tuzlu suyun neden olduğu korozyona karşı etkili bir şekilde korur. ROAD ve OFF-ROAD motosikletleri için uygundur.

Kullanma Talimatı:

·  Metal Proof & Protect kullanılmadan önce iyice çalkalanmalıdır

·  Yüzey kuru, temiz ve yağsız olmalıdır

·  Korunacak yüzeye düzgün bir tabaka püskürtün ve koruyucu tabakanın kurumasını bekleyin (yaklaşık 2 saat sonra toz kuruması).

·  Ürünü fren diskleri, (sıcak) egzoz ve / veya motor parçalarına sıkmayın

· Metal Proof & Protect gerekirse soğuk yağ giderici ile kolayca çıkarılabilir


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat