150 ml bottle Putoline Octane Booster

Açıklama

Octane Booster, yarış motosikletleri için performansı artıran özel bir benzin katkı maddesidir. Piyasada bulunan tüm yaygın benzin (Race ve E10) için RON ve MON oktan sayısını arttırır. Octane Booster motor performansını iyileştirir ve çarpışma/darbe sonucu motor hasarı riskini azaltır. Octane Booster, daha uzun ömür ve daha az valf etkisi için valf yuvalarında koruyucu bir tabaka sağlar. 2 zamanlı ve 4 zamanlı benzinli motorlar için uygundur. Katalitik konvertörler ve ayarlı motorlarla birlikte kullanımı güvenlidir.

Kullanımı: En iyi sonuç ve maksimum oranda (oktan sayısını 3 ile maksimum 5 puan arasında) oktan sağlamak için, bir şişe Oktan Booster'ı 20 litreye kadar benzinde kullanın.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat