150 ml bottle Putoline Fuel Inject & Valve Cleaner

Açıklama

Fuel Inject & Valve Cleaner, tüm benzin enjeksiyon sistemini temizlemek için profesyonel, son derece etkili bir benzin katkısıdır. Enjektörleri, valfleri ve yanma odalarını temiz tutar ve bu da optimum motor performansını korur. Katalitik konvertörler için uygundur.

Kullanımı: Şişenin tüm içeriğini, tercihen yakıt doldurmadan önce yakıt deposuna ekleyin. 20 L'ye kadar benzin için 1 tam şişe yeterlidir


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat