1 L tin Putoline Genuine V-Twin 20W-50

Açıklama

Gerçek V-Twin Motosiklet Yağı SAE 20W-50 tam sentetik bir yağdır. Yeni nesil sentetik baz yağlar ile kombine edilmiş benzersiz katkı teknolojisi aşağıdaki özellikleri sağlar:

·     Eşsiz performans

·     Düşük sürtünme değerleri

·     Mükemmel soğuk çalıştırma koruması

·     Minimum yağ tüketimi

·     En uygun kavrama hareketi

·     Ürün, SAE 20W-50 yağ gereksinimlerine uyan ve kombine veya ayrı yağlamalı tüm V-Twin motor, şanzıman ve birincil zincir kutusu için uygundur.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat