1 L tin Putoline V -Twin Mineral 20W-50

Açıklama

V-Twin Mineral 20W-50, çeşitli hava ve sıvı soğutmalı ve ıslak kavramalı olmayan V-Twin motosikletler için özel olarak geliştirilmiş tamamen mineral bir motor yağıdır. En güncel katkı teknolojisini kullanarak üretilen ürün, aşağıdaki özellikleri hedefler:

·      Eşsiz düşük sürtünme değerleri

·      Mükemmel soğuk çalıştırma koruması

·      Düşük yağ tüketimi Ürün,

·    Bu ürün, SAE 20W-50 motor yağı gerektiren motor, şanzıman ve birincil zincir kutusu ile kombine veya ayrı yağlamalı çeşitli

V-Twin motosikletler için uygundur.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat