1 L bottle Putoline N-Tech® Pro R+ 10W-30

Açıklama

N-TECH® PRO R + 10W-30, Putoline Oil tarafından üretilen en gelişmiş, tam sentetik 4 zamanlı motor yağıdır. Eşsiz NTECH® katkı sistemi içerir. N-TECH® PRO R + motor yağı şunları garanti eder:

·     Eşsiz ıslak kavrama performansı ve tutma

·     Motor ve şanzıman için son derece düşük aşınma

·     Minimum yağ tüketimi

·     Düşük sıcaklıklarda bile mükemmel viskozite özellikleri, soğuk başlatmalarda aşınmayı önemli ölçüde önler

·     Mükemmel temizleme özellikleri, uzun süreli ve optimum motor performansı sağlar

·     Tüm hizmet ömrü boyunca mükemmel yağlama özelliği

·     Tam sentetik 4 zamanlı motosiklet motor yağı, özellikle en zorlu koşullarda performans gösteren yol ve yarış motosikletleri için tasarlanmıştır.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat